[ ? ]
16/10/2018 12:54 pm
Ballina / Kuriozitete / Xhesika Berberi, imazh i kompanisë SEPHORA!

Xhesika Berberi, imazh i kompanisë SEPHORA!

Modelja  e njohur Xhesika Berberi tashmë imazh i kompanisë së famshme franceze SEPHORA.

E cila është një ndër kompanitë më të mëdhaja dhe nga ato më të famshmet në botën e kozmetikës,kjo kompani u dhemelua me seli në Amerikë dhe Francë 50 vite më parë!

 

 

Kjo kompani si ikonë të saj e zgjodhi Xhesika Berberin që tani e tutje do ta shohim edhe në pacarelat botërore!

'
'

Të Ndryshme

Mamaja që po çmend rrjetin me foto provokuese!(FOTO)

Ildiko Ferenczi konsiderohet në botën e modës si “mami më seksi në botë”. Po të …