[ ? ]
18/10/2018 3:58 pm
Ballina / Lajme / Zbulohet e vërteta e mashkullit të Encës… reperi i njohur në ‘buzët’ e saj

Zbulohet e vërteta e mashkullit të Encës… reperi i njohur në ‘buzët’ e saj

Dje ka bërë bujë në media dhe rrjetet sociale, pasi këngëtarja ka publikuar një fotografi në Snapchat, ku është parë shumë afër me një person.
Tani del që ‘i dashuri’ me ngjyrë që Enca ka prezantuar në fakt nuk është i dashuri i saj, por figura prej dylli e reperit të famshëm, Kanye West.

Enca po qëndron në Londër dhe më këtë rast ka vizituar muzeun ‘Madame Tussaud’ dhe ka bërë foto me figurën e reperit. Një puthje mes saj dhe Kanye West duket shumë larg realitetit, megjithatë Enca ka shijuar momentin, edhe pse ishte përball statujës prej dylli.

enca2

'
'

Të Ndryshme

Aksident i rëndë trafiku në Tetovë,njëri nga shoferët me probleme psiqike– FOTO

Një aksident i rëndë trafiku sa po ka ndodhur në rrugën Ilindenska në Tetovë më …