[ ? ]
16/11/2018 1:59 pm
Ballina / ShowBiz / Zogu i Tiranës: Pa 1 milion euro nuk shkoj, jam i shtrenjtë!

Zogu i Tiranës: Pa 1 milion euro nuk shkoj, jam i shtrenjtë!

Hermes Nikaj ose i njohur ndryshe si ‘Zogu i Tiranës’ është bërë i famshëm për publikun shqiptar fal pjesëmarrjes në emisionin e mëngjesit ‘Aldo Morning Show’ ku me batutat e tij tërhoqi shumë vëmendjen. 

I pyetur nga moderatori se sa shumë kushton Hermesi, Zogu ka treguar se është shumë i shtrenjtë. “Jam i shtrenjtë, pa një 1 milion euro nuk të vijë. Hajde po bëjë ulje, nga 1 milion euro meqë është krizë po bëj ulje, unë 1 milion lek i du kesh kesh kesh”, ka treguar Hermes.

Ndër të tjera ai ka folur dhe për pagesën më të ulët që ka marr ndonjëherë, ku ka zbuluar se kur ka filluar punë tek Aldo përpara shumë vitesh paguhej vetëm 200 mijë lek.

'
'

Të Ndryshme

Mamaja që po çmend rrjetin me foto provokuese!(FOTO)

Ildiko Ferenczi konsiderohet në botën e modës si “mami më seksi në botë”. Po të …