[ ? ]
18/10/2018 4:03 pm

Xhesika Berberi, imazh i kompanisë SEPHORA!

Modelja  e njohur Xhesika Berberi tashmë imazh i kompanisë së famshme franceze SEPHORA. E cila është një ndër kompanitë më të mëdhaja dhe nga ato më të famshmet në botën e kozmetikës,kjo kompani u dhemelua me seli në Amerikë dhe Francë 50 vite më parë!     Kjo kompani si ikonë …

Më shumë

Ja kë kopjon Marina Vjollca!(FOTO)

Marina Vjollca sot po martohet me liderin e Babastarsave Getoar Selimi,ato sot i japin  fund beqarisë dhe fillojnë bashk një jetë të re. Ajo duket si një princeshë në vellon e bardhë mirpo a thua vallë kë kopjoi ajo? Padyshim se sa të shihni fotot do bindeni dhe ju! Ajo …

Më shumë

Ja ‘Ferrari’ luksoz i Afërdita Dreshajt! (FOTO)

Afërdita Dreshaj këngëtare modele e njohur e cila jeton me të dashurin e sajë në Amerikë,e cila jeton sikur një princeshë. Së fundmi, bukuroshja Dreshaj ka publikuar një fotografi në llogarinë e saj zyrtare në Instagram, ku shfaqet pranë veturës së saj, e cila është jo më pak se një …

Më shumë

Djali i Megan Fox-it preferon fustanet!(Foto)

Djali 4-vjeçar i çiftit Megan Fox dhe Brian Austin Green duket se i pëlqejnë më shumë fustanet se sa të veshë pantollona. Djali i Megan Fox-it shpesh vërehet me fustane dhe ndonjëhere edhe vendos paruke me flokë të gjatë. Ndërsa bashkëshorti i Megan-it e përkrah djalin e tyre të vogël …

Më shumë

Era Istrefi duke bërë Joga vetëm me bikini!-(FOTO)

Era Istrefi është një nga këngëtaret më të njohura dhe më të përfolura jo vetëm ne Europë por në të gjith botën. Ajo është  njohur nga puna e madhe që bën,ku të gjitha këngët që i ka realizuar janë bërë hite,ajo më së shumti preferon të qëndrojë në Amerikë ku atje është duke …

Më shumë

Eni Koçi-in kështu se keni parë!

Eni Koçi herën e fundit është paraqitur mjaftë tërheqëse me një fustan të Zi,ku në rjetet sociale ajo shkruan”Kur Zonjusha me fat vishet me të zezë”. Ajo tërheq vëmendjen e të gjith fansave,madje edhe të rivaleve të sajë. Edhe pse stili i sajë është më “sweet” më i ëmbël dhe më laraman këtë radhë …

Më shumë