[ ? ]
20/10/2018 12:12 am

Pastroni dhëmbët në shtëpi vetëm me këto fara.

Është shumë e rëndësishme të mirëmbani një higjienë të dhëmbëve në mënyrë të vazdhueshme dhe të vizitoni dentistin çdo 6 muaj ose të paktën një herë në vit, edhe nëse nuk keni pikasur ndonjë shqetësim. Ne jemi të vetëdishmëm se për shkak të punës dhe veprimtarive të tjera të përditshme …

Më shumë

Si u rezikohet jeta bebeve nese flejn ne kete menyre

-Sipas një studimi të publikuar në revistën mjekësore ‘Pediatric’s, shumica e nënave ende nuk janë duke i vendosur bebet në gjumë në shpinat e tyre – pozicion i cili është tejet i sigurt për bebet dhe i ulë rreziqet e vdekjes nga SIDS-i apo nga shkaktarët tjerë të vdekjes që …

Më shumë

Enca: “Përse nuk më pëlqen të kem tatuazhe”

Është ndër artistet më ektravagante në Shqipëri. Pavarësisht kritikave të shumta që merr për shkak se akuzohet se përdorë shumë photoshop në fotot që poston, kjo që nuk e ndal, përkundrazi. Besojmë që e keni kuptuar që po flasim për Encën. Së fundmi duket se fansave të shumtë iu ka …

Më shumë