[ ? ]
20/10/2018 12:17 am

Morena Taraku vjen në qejf vetëm kështu…

Superbomba e instagramit, “Miss Kosova 2010″ Morena Taraku, është totalisht e përkushtuar ndaj fitnesit, aq sa kalon shumë orë në ditë duke u ushtruar. Nëse jeni duke pyetur veten se çfarë konsumon bukuroshja kosovare pas palestrës do të habiteni! Morena ushqehet me salmon dhe zgjedh këtë përbërës për vlerat ushqyese …

Më shumë

Çfarë urren një ëngjëll si Angela??!

29 vjeçarja nga Shkodra, por me banim në SHBA e ka filluar modelingun që më moshën 18 vjeçare duke mbajtur stafetën e më të mirave në tregun e modelingut. Çdo ditë e Anxhelës është ndryshe nga ditët e tjera. Ajo ka një nutricient, i cili kujdeset për këtë gjë çdo …

Më shumë

Era Istrefi tradhëton për një trileçe!

Përpos xhupit me konture rozë dhe që është bërë hit në të gjitha rrjetet sociale, Era Istrefi është e njohur dhe për dashurinë e saj pas një ëmbëlsire, që s`do t`i shkojë askujt mendja. Ajo preferon kryesisht ushqimet tradicionale, por tregohet paksa tekanjoze në ushqim, Kjo sepse i jep shumë …

Më shumë

Luana Vjollca nuk heq dorë!

Luana respekton çdo lloj gatimi, duke provuar pjesën më të madhe të tyre. Ajo ha gjithçka që i pëlqen, duke nënkuptuar faktin se nuk ka mbajtur kurrë dietë. Mëngjesi i moderatores sharmante nis me Nutella dhe disa feta bukë. Në drekë pasta dhe në darkë sërish pasta. Epo, mos u …

Më shumë

Si të mbani dietë si Kim Kardashian!

Kim Kardashian është sërish në përpjekje për të humbur peshë pas lindjes së djalit, gjatë shtatazanisë të të cilit shtoi 27 kilogramë. Sërish në partneritet me markën Atkins. Pas lindjes së fëmijë së parë, Kim humbi peshë të konsiderueshme duke u mbështetur pikërisht në këtë dietë, ndërsa tani i ka …

Më shumë

Dieta e Jennifer Lopez nuk është aq e frikshme…!

Jennifer Lopez, perëndesha 46-vjeçare, vitet e së cilës duket se po shkojnë mbrapsht, ka disa truke nën mëngë kur vjen puna për të ruajtur fizikun e saj të jashtëzakonshëm. Trajnerja e personazheve të njohur, Tracy Anderson, e cila qëndron pas fizikut të mahnitshëm të J Lo-së, ka folur për dietën …

Më shumë

Ja çfarë hante çdo ditë Princesha Diana!

Nëse keni pyetur veten ndonjëherë se si do të ishte të darkonit me Prineshën Diana, një shef i cili i shërbeu familjes mbretërore për dy dekada zbulon disa detaje interesante. Siç deklaron ai, princesha evitonte pothuajse në çdo vakt mishin e kuq dhe karbohidratet. Darren McGrady, kuzhinier i Buckingham Palace …

Më shumë