[ ? ]
16/11/2018 2:36 pm

Salah,pas vështirsisë vjen lehtësimi!

Ai ditën e sotme mori lajmin e gëzueshëm!Ai do të jetë i gatshëm për Egjiptin që prej ndeshjes së parë.  Mohamed Salah do të luajë në Kupën e Botës. Sulmuesi i Liverpoolit nuk ka pësuar frakturë në shpatull,mjekët konstantojnë se ka pasur vetëm shtypje të muskulit. Ai do të jetë …

Më shumë

Linda Morina dhe Lek Plepi me skena të nxehta!(FOTO)

Linda Morina dhe Lek Plepi janë  personazhë më të përfolur kohën e fundit,quhen si të çmendur apo përbindësha të cilët bashkëpunuan për të lancuar këngë e fundit me titullin “Seen”. Vetëm për tre ditë kënga e tyre mori 127,848 shikime! Ajo që u përfol më shumë janë skenat Hot,gjatë videoklipit!

Më shumë