[ ? ]
20/10/2018 12:18 am

Pse nuk e shohim më Angela Martinin në pasarela?

Nëse prej kohësh vrisni mendjen se përse nuk shfaqet në pasarela dhe sete fotografike sensuale Angela Martini, përgjigjen do e merrni sot. Mesa duket i dashuri i saj, Dragos Savulescu është xheloz dhe nuk dëshiron më që e dashura e tij të vazhdojë punën si modele. Angela ka hequr dorë …

Më shumë

Blero dhe Afrona në pushime!

Ato janë një ndër çiftet më të ëmbël të Show Bizit shqiptar. Edhe pse kanë plot 14 vite diferencë, ata janë një shembull shumë i mirë për të na treguar se mosha nuk ka aspak vlerë në dashuri. Së fundmi çifti ka postuar një foto shumë të bukur teksa shihen …

Më shumë

Vip-at që guxuan të publikojnë foto pa grim!

Ne jetojmë në një botë ku bukuria artificiale vlerësohet. Burrat, gratë kujtohen vazhdimisht se si duhet të jetojnë sipas standardeve të vendosura. Aktorja Elizabeth Alvarez solli një sfidë që dukej se kishte punuar në këtë drejtim. Ajo i kërkoi ithtarëve të saj të publikonin veten e tyre pa grim. Kjo …

Më shumë

O ZOT I MADH!Buzkuqi juaj i preferuar mund të ketë kancerin duke shkaktuar elementë në të!

Sipas CBS News, “Hulumtuesit që testuan lloje të ndryshme të buzkuqeve të njohura që gjenden në dyqane kanë gjetur nivele metalesh toksike (elementë që shkaktojnë kancer) që potencialisht mund të çojnë në probleme shëndetësore”.Këto metale toksike në buzkuqin tuaj të preferuar janë elementë që shkaktojnë kancer dhe mund të na …

Më shumë