[ ? ]
18/10/2018 4:49 pm

Hapet Rivedil Akademi në Maqedoni

Rivedil Akademi hap dyerët për mundësi të re !Kompania e profesionalizuar per shitjen  e ngjyrave decorative  hap dyert per mundesi te re ,trajnim praktik dhe teorik të produktit Riverdil, të gjith ata të cilët jan të interesuar  të ndjekin trajnim për produktin dekorativ Rivedil tash e keni kohën  . Të …

Më shumë

Klea dhuron “ Puthje të nxehta “

Valltarja shumë e përfolur , në media elektronike dhe ato të televizioneve për romancat dhe suksesin që po shijon. Mbretëresha e belly dancit , tashmë realizon klipin më të ri , në bashkpunim me produksionin Syri Blue megjithatë ajo gjen kohë që te fal dashur dhe të jep puthje , …

Më shumë

Ja se si ta eleminoni aromën e keqe të vaginës!

Kaq shumë djersë mund të bëhet shkak për t’u ndjerë në siklet gjatë aktiviteteve tuaja të përditshme, sepse për dreq edhe mund të shfaqet përtej pantallonave dhe jeta vetëm sa bëhet më e vështirë, në një periudhë kur ju duhet të ishit duke shijuar lirinë tuaj. Por e rëndësishme është …

Më shumë

Shyhrete Behluli prezanton motrën e saj!(FOTO)

Shyhrete Behluli është ndër këngëtaret më të dashura për publikun e muzikës popullore. Ajo pos për këngët e saj, njihet edhe për paraqitjet e saj gjithmon shumë elegante dhe gjithmonë larg provokimeve. Sa i përketë aspektit personal të këngëtares, dim diҫka për jetën e sajë, por jo edhe shumë. Sot …

Më shumë

Me ktë foto i hakmeret Majku,Majlindës!(FOTO)

Majk, është ndër reperët më aktiv nga kosova, por edhe më të dashur për publikun tonë,ku secilën këngë që publikon bëhet HIT. Ai tashmë është baba i një djali, të cilin e ka me ish të dashurën e tij Majlinda Zekën, për të cilën folet për një ribashkim të mundshëm, …

Më shumë

Thonjtë i lyeni çdo ditë, por a e dini se…..

Të gjitha femrat pëlqejnë të bëjnë manikyr pra të lyejnë thonjtë ti zbukurojnë ato mirëpo askush nuk e di se sa i rrezikshëm është llaku i thonjëve, për shkak të përbërësve kemikal që ka, të cilët shkaktojnë dëme të mëdha brenda jashtë trupit tonë. Llaqet më të popullarizuara në botë përmbajnë një …

Më shumë

Maskë për duar të buta dhe të lëmuara.-Ja receta…

Përmisojeni gjendjen e lëkurës së brishtë të duarve tuaj vetëm me këtë maskë me kushte shtëpie për vetëm 5 min. Receta e kësaj maske është shumë e thjesht për t’u përgatitur! Kjo maskë largon qelizat e lëkurës së vdekur dhe i bëjnë duart tuaja të buta dhe të lëmuara.. Përbërësit: 1 lugë gjelle …

Më shumë