[ ? ]
20/10/2018 12:45 am

Asnjëherë mos hidhni farat e shalqirit.Ja pse!

Vera erdhi dhe një ndër frutat më freskuese është shalqiri. Shalqiri është një ndër frutat më të preferuara për stinën e Verës, dhe është quajtur si fruti “mbret” për këtë sezon. Shalqiri ka shumë veti të mira për organizmin dhe duhet ta konsumoni sa më shumë për këtë sezon. Por të …

Më shumë

Kapet “mat” Ledri!

Ledri është i famshëm dhe i zoti në profesionin e tij si këngëtar, por nuk e lë pas as Alby në profesionin e saj në industrinë e pornografisë. Alby është me origjinë shqiptare dhe është 20 vjeçe, me forma të bëshme dhe mjaft seksi dhe me sa duket as Ledri …

Më shumë

Kush turpëroi Rihannën?

Rihanna ngeli mjaft e turpëruar pasiqë i dashuri i Rihannës miljoner,Hassan Jameel zbulohet se ka qenë i martuar. Jameel, familja e të cilit ka në pronësi makinat “Toyota” është martuar në vitin 2012 në Paris House me eksperten e artit Lina Lazaar, përpara se të njihej me yllin e popit. Por …

Më shumë

Modelja super seksi nga Rusia Provokon sërish!

ANASTASIYA KVITKO, E CILA SHQUHET PËR FORMAT DHE LINJAT TMERRËSISHT SEKSI TË SAJ, NË SETIN MË TË FUNDIT NË INSTAGRAM ËSHTË SHFAQUR MË E NXEHTË SE KURRË. Anastasiya tashmë ka afro 3 milionë ndjekës në llogarinë e saj në Instagram, ndërsa ajo nuk ndalet së pozuari foto nga më provokueset, …

Më shumë

Demi Rose pozon nudo!

Demi Rose konsiderohet si një ndër modelet më hot dhe më seksi në botë. E vetëdijshme për këtë, Demi Rose ka shfaqur linjat trupore në fotosesionin e fundit teksa pozon tërësisht e zhveshur. Këto foto që do i shihni më poshtë i ka postuar në rjetin social ‘Snap-chat’   Ndërsa …

Më shumë

Ja kush është engjëlli Nudo!

“ENGJËJT E VICTORIA’S SECRET” paraqesin modelen ALENA BLOHM që padyshim është një ndër vajzat më të famshme të kësaj kompanie.   Bukuroshja gjermane ka publikuar një fot   ografi në rrjetet sociale, në të cilën shfaqet krejtësisht e zhveshur dhe e është e shtrirë në krevat ku nuk ka preferuar as të …

Më shumë

Çfarë gjoksi duan meshkujt?

DUKET SE MË GJOKSET E MËDHA NUK JANË MË NË MODË. Duke filluar kështu me hulumtimet nga një ueb pornografik, shihet se numri i meshkujve që kërkojnë femra me gjoks më të vogël është më i madh. Ky hulumtim është bërë në periudhë kohore prej 12 muajve, ndërsa kanë vërejtur …

Më shumë