[ ? ]
20/10/2018 12:12 am

5 gënjeshtrat që çdo çift i tregojnë njëri-tjetrin!!

Në çdo marrëdhënie të shëndoshë, komunikimi dhe ndershmëria janë shumë të rëndësishme, edhe pse kanë të bëjnë me besimin, ata janë gjithashtu disa gënjeshtrave më të këqija.Të jesh i afërt me dikë do të thotë ndarje dhe kujdes, së bashku me fshehjen dhe gënjeshtrën. Në të gjitha marrëdhëniet afatgjata, të …

Më shumë

5 Problemet e meshkujve që Gratë Vështirë i Kuptojnë!

Nëse doni të kuptoni një burrë, atëherë ju keni ardhur në vendin e duhur. Këtu janë disa probleme që janë përmendur nga burrat që ata e ndjejnë të vështirë për t’u kuptuar për një grua. 1.Edhe meshkujt gjithashtu duan të marrin komplimente nga gratë,por për fat të keq shumë pak …

Më shumë

Burri nga Britania martohet dhe jeton me dy gra!!

Ky njeri nga Britania, me emrin Adam Lyons, ndoshta është njeriu më me fat, teksa jeton me dy të dashurat e tij, për fat të mirë. Ai jeton 2 vjet me dy të dashurat e tij, Brooke Shedd dhe Jane Shalakhova.Sipas Adam Lyons, Brooke Shedd dhe Jane Shalakhova janë bashkëshortet …

Më shumë

Imazhet më qesharake që nuk mund ti injoroni!

Ne ju sjellim disa imazhe qesharake të momenteve që burrat janë të fiksuar pas gjijve të  femrave, që thjesht nuk mund të injorohen! Shikimi i gjinjve të femrave konsiderohet i vrazhdë, por është e vështirë të mos vëresh.. Po, ato janë të mëdhenj, por kjo nuk do të thotë se …

Më shumë

Zanfina publikon foto me bikini në Insta-Story!

Këngëtarja Zanfina Ismaili ka filluar të bëhet aktive në rrjete sociale ku gati çdo ditë publikon foto në rjete sociale të cilat priten mirë nga ndjekësit në rjetet sociale. Së fundi, ajo ka postuar një foto në Insta-Story në të cilën u shfaq më ndryshe se zakonisht. Zanfina publikoi foto …

Më shumë

A mund të “thehet” penisi gjatë seksit?

Nuk ka rëndësi se sa të suksesshëm jeni në shtrat, nëse nuk tregoheni të kujdesshëm mjaftueshëm, mund të ndodhë diçka që do t’ju prishë humorin. Para se të kuptoni se si ndodh dëmtimi i penisit, si fillim duhet të dini se si është i ndërtuar ai. Është e rëndësishme të …

Më shumë