[ ? ]
18/10/2018 4:06 pm

Modelja e njohur “topless”,mban gjoksin me duar !

Emily Ratajkowski është një nga emrat më të famshëm në industrinë e modës.Ajo u bë e famshme falë paraqitjes së saj në videoklipin e  Robin Thicke, “Blurred Lines” në vitin  2013. Që atëherë  bukuroshja angleze  ka marë vëmendjen e të gjithëve duke vazhduar fuqishëm në fushën e modës.     …

Më shumë

100 milionë Euro për Kylian Mbappe!

Arsenali kërkon përforcime për sezonin e ardhshëm. Ata kanë hedhur sytë nga talenti i Monacos, Kylian Mbappe, është kërkuar edhe  nga Real Madrid. Por  sipas “Daily Mail”, skuadra e drejtuar nga Arsene Wenger, për të mposhtur konkurrencën e spanjollëve është gati të derdhë në arkat e skuadrës nga principata shumën e …

Më shumë

Transferi i parë që madrilenët kanë bërë!

Real Madrid duket se po përforësohet çdo herë e më shumë. Mbrojtësi i Alavesit ,Theo Hernandez është transferi i parë që madrilenët kanë bërë në afatin kalimtar të verës. Hernandez ka arritur marrëveshje me Real Madridin dhe sot ka kryer edhe testet mjekësore.

Më shumë

Arrihet marrëveshja e autoriteteve italiane me kompaninë Google!

Qarkulluan lajme të shumta se  autoritetet italiane ishin duke kërkuar nga Google rreth 200 milionë dollarë për taksa. Por kur këto  autoritete kishin deklaruar se Google ,kishtë shmangur pagesën e taksave në Itali, gjatë vitit  2008 deri 2013, duke lëvizur paratë e tyre përmes Irlandës. Tani kompania Google  ka arritur …

Më shumë

Kanye West,pa Instagram dhe Twitter!Çfarë i ndodhi atij!

Kanye West si duket  ka fshirë  llogaritë e tij në Twitter dhe Instagram. Të dy llogaritë e yllit të muzikës nuk janë më të disponueshme që pas ditës së premtë. Cila është arsyeja që reperi i muzikës mori këtë vendim? Të jenë vallë fotografitë e bashkëshortës së tij të cilat …

Më shumë

E vogla e Kardashianëve,në formë të shkëlqyer!

Bukuroshja Kylie Jenner ka shfaqur linjat fizike të mrekullueshme për të gjithë ndjekësit e saj në Snapchat   Ylli, 19 vjeçe bëri një mori fotografish ku tregoi se sa në formë duket ajo,duke treguar belin e saj tejet të hollë,dhe gjoksin e saj të theksuar. Bukuroshja menjëherë pas ndarjes nga …

Më shumë

Ja si i uron modelja e njohur ditëlindjen të dashurit të saj!

Supermodelja e njohur Ana Cheri, është një nga femrat më seksi  deri tani. Bukuroshja e cila është në lidhje me Ben Moreland duket se janë teper të lumtur bashkë,pasi një ditë më parë,ajo festoi ditëlindjen e tij. Ylli i modës kishte zgjedhur një fotografi ku shihet duke u puthur me të dashurin …

Më shumë

Amber Rose mahnitëse në tapetin e kuq!

Amber Rose është nja nga yjet e mëdha që di ta ndezi më së miri tapetin e kuq. Bukuroshja u paraqit në MTV Movie & TV Awards këtë të diel,në mënyrën e saj të persosur ashtu si ajo di ta bëjë gjithmonë. Dhe kur ajo arriti në qendër të Shrine …

Më shumë