[ ? ]
18/10/2018 4:51 pm

Skandalet më të mëdha të VIP-ave!(FOTO)

skandalet nuk mungojnë asnjëherë ato sa herë vinë e shtohen Gjurma.com ju mundëson të shihni disa nga skandalet që ju kanë ndodhur VIP-ave…. E dhunuar! Yjet e muzikës Rihanna dhe Chris Brown ishin dikur çifti më i përkryer, zilia e tifozëve në të gjithë botën, deri në natën fatale të …

Më shumë

Kylie Jenner shtazshtatzënë pret fëmijën e parë!

Kylie Jenner është shtatzënë me fëmijën e Travis Scott, sipas raporteve të medias. TMZ ka raportuar shtatzëninë e Kylie, duke cituar ‘burime të shumëfishta’ si duke u thënë atyre se Kylie ka filluar t’u tregojë miqve të saj lajmin e mirë. Burimet thonë se Travis Scott, i dashuri i Kylie, …

Më shumë

Kim,më bombastike se kurrë!(FOTO)

Kim për medjat shprehet:”Jam më në formë se kurrë. Pas regjimit të fitnesit, ndjehem më mirë se kurrë në jetën time”… Ajo e vërtetoi këtë në imazhet që publikoi në rejetet soicale,ku kalonte pusshimet në plazhet e Malibusë, në Los Angeles. Me flokët ngjyrë platini dhe me bikini që nxirrnin …

Më shumë

Nga juriste në aktore filmash +18!(FOTO)

Një juriste hoqi dorë nga diploma e saj për t’iu përkushtuar aktrimit +18 Ella Hughes nga Sauthemptoni thotë se “që në momentin që vendosi t’u bashkohet filmave me pullë të kuqe, ndjehet më e lumtur”. “Kam qenë një vajzë shumë e turpshme. Madje mezi flisja në telefon me djem. E urreja …

Më shumë

Gigi Haidi me pamje të re!(FOTO)

Një ndër modelet më të famshme dhe më të paguara,ajo paraqitet tërheqëse dhe nuk ka munguar në asnjë shfaqe në Javën e Modës! Në javën e modës në Milano Gigi Haidi dhe motra e saj Bella Haidin sfiluan në Javën e Modës,ku aty u paraqitën mjaft ndryshe ku u paraqitën …

Më shumë

Dërgoi të birin për të bërë dush dhe më pas dëgjoi një britmë rrëqethëse nga ai – tani këshillon prindërit që t’i kushtojnë vëmendje një detaji në banjo (Foto)

Megan Tilbury e cila ishte nga Perta, kishte dërguar të birin e saj katërvjeçar në banjo gjatë mbrëmjes për t’i bërë një dush pra për tu relaksuar. Ajo filloi ti bëj gati rrobat dhe peshqirin për t’ia tharë trupin, ajo mbeti e shokuar kur dëgjoi një britmë nga i biri …

Më shumë

Ç’mendet kallashi foto nudo nga shtrati!

Kallashi e tepron si gjithmonë, ajo publikon foto komplet nudo nga shtrati! Duket se konkurenca nga modelet apo valltaret e tjera është shtuar dhe kjo ka nxitur Kallashin që të provokoj keq fansat e saj me një foto komplet nudo! E ndodhur përpara pasqyrës Kallashi u shfaq tejet provokuese ku …

Më shumë

Femra me 200 operacione plastike!(FOTO)

Pixee Fox është femra që deri më tani ka bërë më shumë operacione plastike ku ka arritur edhe të heq nga trupi i sajë edhe 6 brinjë vetëm e vetëm për të holluar perimetrin e belit. Gjithashtu ka bërë operacion:Buzët,Vetullat,Mollëzat,Syt,Vithet,Gjoksin,Këmbët,Krahët,Hundën,Veshët………..Këto operacione i ka bërë me qëllim që të ngjajë si …

Më shumë

Bukuroshja seksi mes dallgëve!(FOTO)

Ajo pati një verë mjaftë të ngarkuar në Ibiza Spanjë dhe Londër.Në fillim ajo realizoi ëndrën e sajë ku u bë DJ duke performuar në lokalet e famshme të natës,ku herë pas here u shfaq si e ftuar speciale nëpër evente të ndryshme të showbizz-it.   Pas gjith këtyre projekteve,Demi Rose iku …

Më shumë