[ ? ]
16/10/2018 1:03 pm

Bernadeta Anna , shkëlqen në fotot e fundit

Bernadeta Anna është një nga yjet e preferuara të shumë shtëpive të Modës në Zvicër. Ajo gjithmonë ka shkëlqyer në kombinimet e saja, ku shpeshherë edhe ka sjellë trende të reja në modë. Përveç kësaj, Bernadeta Anna njihet edhe si një nga yjet me linjat më të përsosura të trupit, …

Më shumë

Çfarë po ndodh me kto njerëz?!Ku është turpi!!(FOTO)

Disa njerëz thjeshtë pëlqejnë të bëjnë gjithçka para publikut,pasiqë ato nuk turpërohen fjala turp nuk egziston tek ata! Ata thjeshtë nuk dinë kufirin dhe bëjnë gjëra të çmendura që duhet të bëhen vetëm në mënyrë private. Këtu kemi mbledhur listën e njerëzve që u kapën duke shkatëruar të gjitha kufijtë e turpit …

Më shumë

Historia prekëse e Kallashit…

Kallashin e njohim si kërcimtare dhe nga linjat e trupit të saj,por gjërat e tjera si dimë ende.Mirpo përtej suksesit të saj të madh si kërcimtare pas gjith kësajë fshihet një histori prekëse. Emri i sajë i vërtetë është Donjeta Kosumi ku pasi i vdes babai nëna e Donjetës e lë atë …

Më shumë

Luana Vjollca ka gati këngën e re në bashkëpunim me….

Prej disa kohësh Luana Vjollca ka marrë seriozisht profesionin si këngëtare ku kohëve të fundit ka qenë shumë aktive duke publikuar këngë njëra pas tjetrës. Ajo pas këngës shumë të famshme Benzina ajo këtë herë do bëjë një bashkëpunim me këngëtarin e njohur Genën,ato bashkë do publikojnë një baladë me temë …

Më shumë

Modelja bukuroshe humb jetën tragjikisht!(FOTO)

Një nga modelet më të bukura nga Austria emri i së cilës ishte Bree Keller humbi jetën tragjikisht… Aksidenti ndodhi në Sydney ku pas një ndeshjeje është djegur vetura ku ishte modelja bashkë me dy vëllezërit e saj të cilët poashtu ndëruan jetë. Ajo ishte ikonë reklame e disa brendeve të njohura …

Më shumë

Luana Vjollca provokon me gjoksin!(FOTO)

Gjoksi është arma e Luanës oër të qenë gjithmonë në qendër të vëmendjes dhe për të tërhequr vëmëndjen.. Ajo këtë gjë e bën sa herë që të dëshirojë madje ndonjëherë edhe e tepron.Ajo publikoi një foto në Instagram ku shihet gjoksi pothuajse i gjithi jashtë. Për tu bindur shikoni foton …

Më shumë