[ ? ]
20/10/2018 1:06 am

Ja si duket IPHONE 8! (VIDEO)

2017 do të shënojë 10 vjetorin e iPhone dhe Apple ka diçka të madhe të planifikuar për të festuar rastin. Me këtë rast kjo kompani e madhe paraqet IPHONE 8. IPhone 8 një celular i ri në treg ku ndryshon shumë nga IPHONE 7 dhe 6. Ky celular mban më …

Më shumë

Ja sa hot duket Era Istefi në pushime!(FOTO)

Era Istrefi kohëve të fundit ka qenë shumë aktive duke realizuar shumë projekte të suksesshme ku tani është në përfundim të këngës së re me reperin me famë ndërkombëtare, French Montana. Pas punës së madhe ajo fillon pushimet ku publikon foto provokuese.Edhepse të gjithë tani mbarojnë me pushime ajo tani …

Më shumë

Kush është dashuria e Kleas

Bukuroshja seksi e belly dancit Klea , duket se po shijon ditët më të  mira në jeten e saj , përmes fotografive të fundit qe po I poston në profilet e saja në instagram , dhe facebook,  na jep një ndjesi që po shijon ditet më të mira të dashuris …

Më shumë

Bernarda në rritmin e modes dhe mjeksis

Modelet, fillimisht duhet të jenë ‘model’ në jetën e tyre të përditshme, këtë më mire na e argumenton vet modelja nga Kosova  Bernadeta Anna Nikollbibaj ,   ku vepron me shumë përkushtim dhe dashuri për Modelizëm , megjith atë nuk e len anësh profesionin e saj të mjeksis. Atraktive, joshëse, e …

Më shumë

Ja se si Morenës ja fryn era fustanin!

Ajo sot në ‘instagram’ ka publikuar disa imazhe mbi një guri të bardhë në Santorini të Greqisë. E veshur me një fustan ngjyrë vjollce dhe me një fustan tjetër të kuq, ajo duket e mahnitshme dhe tejet tërheqëse. Përderisa era e madhe ia ngre fustanin lart nuk ka se si …

Më shumë

Motra e Nora dhe Era Istrefit tanimë një Kardashian

Derisa Nora dhe e Era e kanë trasuar rrugën e së ëmës, duke u bërë këngëtare, Nita ka qëndruar larg muzikës, shkruan Kosovarja. Nita Istrefi është e interesuar për modën dhe njihet si fashionista. Ajo nuk është imponuar asnjëherë në media, duke dashur të rrijë larg vëmendjes publike. Nita Istrefi …

Më shumë

Nora Istrefi kopjon Gigi Haidin!

Bëhet fjalë për këngëtaren nga Kosova,Nora Istrefi dhe supermodelen e famshme Gigi Haidi.Ku kohëve të fundit të dyja kanë qenë shumë aktive në rjetet sociale. Ajo që ka ndodhur në ditët e fundit është fotografija e publikuar në Instagram bashkë me vajzën e sajë ku kishte veshur një palë pantollona fix …

Më shumë