PromoBegaj uron Xhaferin: Shqiptarët, faktor i rëndësishëm për stabilitetin e Maqedonisë së Veriut
PromoShkruhet Historia/ Me 65 vota pro Talat Xhaferi zgjidhet kryeministër i RMV-së
PromoXhaferi si mandatar: Pranoj mandatin me kënaqësi dhe përgjegjësi të plotë
PromoGjërat mes tyre bëhen më serioze në BBVA, Ilnisa në merak për moshën e re të Meritonit
Lajmet nga Vendi
Më shumë
LajmeAziri: Jam i lumtur se do të votojmë për kryeministrin shqiptar28 January 2024
LajmeShkruhet Historia/ Me 65 vota pro Talat Xhaferi zgjidhet kryeministër i RMV-së28 January 2024
LajmeXhaferi si mandatar: Pranoj mandatin me kënaqësi dhe përgjegjësi të plotë28 January 2024
LajmeJovan Mitreski zgjidhet kryetar i ri i Kuvendit të Maqedonisë së Veriut26 January 2024
LajmeSot konstatohen dorëheqjet e Kovaçevskit dhe Xhaferit, Pendarovski do t’ia jep mandatin kryeministrit shqiptar26 January 2024Lajme nga Rajoni dhe Bota
Më shumë
Qeveria e Talat Xhaferit/ 10 shqiptar, 8 maqedonas28 January 2024
Begaj uron Xhaferin: Shqiptarët, faktor i rëndësishëm për stabilitetin e Maqedonisë së Veriut28 January 2024
Ministri izraelit kërcënon me migrim palestinezët nga Gaza ashtu si në “Siri dhe Ukrainë”10 January 2024
Haziri: Deklaratat për sulm nga Serbia, kamuflim për t’i mbuluar dështimet e Qeverisë10 January 2024
Sulmohet politikani serb në Mitrovicë, është kundërshtar i Listës Serbe10 January 2024
Marrëveshja ushtarake Kosovë-Turqi, Kurti kërkon 'bekimin' e presidentes10 January 2024ShowBiz
Më shumë
ShowBizGjërat mes tyre bëhen më serioze në BBVA, Ilnisa në merak për moshën e re të Meritonit26 January 2024
ShowBizNë kuadër të një loje, Roza Lati e quan të pamoralshme banoren Erjola Doçi26 January 2024
ShowBizGjynah, je zverdhur'- Julin debaton me Meritonin: Biri im...jo me babin16 January 2024
ShowBizRoza Lati nuk përmbahet gjatë debatit në Big Brother VIP Albania, shan dhe përdor fjalë banale16 January 2024
ShowBizPublikohet lista që “tradhtoi” konkurrententët/ Nga Jul Deda te Heidi Baci dhe Albi Nako, ja cilët janë banorët e “Big Brother VIP 3”10 January 2024Sport
Më shumë
SportAsani: Italia nuk e përmbys dot më Shqipërinë10 January 2024
SportDani Alves në burg, Neymari e ndihmon me 150 mijë euro10 January 2024
SportDani Alves në burg, Neymari e ndihmon me 150 mijë euro10 January 2024
SportDani Alves në burg, Neymari e ndihmon me 150 mijë euro10 January 2024
SportDani Alves në burg, Neymari e ndihmon me 150 mijë euro10 January 2024
SportShkëndija ndahet me portierin legjendar Kostadin Zahov10 January 2024Teknologji
Më shumë
Romeo bast me Rozën: Do të flesh me djalin e parë që do hyjë sot në shtëpi16 January 2024
Apple ka filluar të paguajë dëmshpërblime për ngadalësimin e qëllimshëm të telefonave10 January 2024
Dhe ky është truri juaj TikTok10 January 2024
Meta forcon kufizimet për adoleshentët në Facebook dhe Instagram10 January 2024
Një ligj i ri në BE do t’i detyrojë prodhuesit e telefonave të krijojnë bateri të zëvendësueshme10 January 2024


Kuriozitete
Më shumë
Ushqimi më i mirë për mëngjes nëse vuani nga hipertensioni 10 January 2024
Mandaloriani i Star Wars po bëhet me filmin e tij 10 January 2024
Qumështi i Bletës shëruesi i shumë sëmundjeve 10 January 2024
Një hap më pranë të jetuarit në Mars: IA-ja zbulon sekretet e prodhimit të oksigjenit në planetin e kuq 10 January 2024
Festivali i akullit dhe borës në Kinë, vepra arti dhe skulptura madhështore 10 January 2024