PromoPas hedhjes së parashutës së BBV-së, vjen reagimi i nënës së Trixës10 janar 2022
PromoSonte do të derdhim lot në spektaklin e ‘BBV’, për Beniadën do vijë dikush që ajo as që e çon në mendje14 dhjetor 2021
PromoBerisha voton për shkarkimin e Lulzim Bashës11 dhjetor 2021
PromoBetrini, Betrunti”, Beniada i ngàtërroi emrin, ja si reàgon Butrint Imeri (FOTO)11 dhjetor 2021
Nga Rajoni
Nga RajoniPublikuar më 26 nntor 2021Vjosa Osmani shpreh ngushëllime për viktimat e vrarë në Gllogjan
Nga RajoniPublikuar më 26 nntor 2021Reagon Glauk Konjufca për rastin në Gllogjan
Nga RajoniPublikuar më 26 nntor 2021Pamje nga vendi ku u gjuajt me armë zjarri autobusi dhe la të vdekur tre persona
Nga RajoniPublikuar më 26 nntor 2021Shoferi i “çmendur” futet kundërvajtje, si i shpëtoi aksidentit Sali Berisha
Nga RajoniPublikuar më 26 nntor 2021Aksident masiv në Milot-Mamurras, dyshohet se njëra makinë shoqëronte Berishën
Nga RajoniPublikuar më 26 nntor 2021Haradinaj i trishtuar nga vrasja e tre personave në Gllogjan
Nga RajoniPublikuar më 26 nntor 2021EMRAT/ Masakra në Deçan, identifikohen 3 nga 4 nga viktimat e sulmit me armë
Nga RajoniPublikuar më 2 nntor 2021Rama publikon pamje nga Rruga e Arbrit, tregon se kur do të hapet për qarkullim
Nga RajoniPublikuar më 29 tetor 2021Kryeministri Kurti i demanton lajmet se ndarja nga 100 euro pensionistëve është bërë për fushatë
Nga RajoniPublikuar më 28 tetor 2021Kaq vota mori kandidati “modest” i Nismës pas rezultatit përfundimtar
< Kthehu
1
Më Shumë >