PromoPas hedhjes së parashutës së BBV-së, vjen reagimi i nënës së Trixës10 janar 2022
PromoSonte do të derdhim lot në spektaklin e ‘BBV’, për Beniadën do vijë dikush që ajo as që e çon në mendje14 dhjetor 2021
PromoBerisha voton për shkarkimin e Lulzim Bashës11 dhjetor 2021
PromoBetrini, Betrunti”, Beniada i ngàtërroi emrin, ja si reàgon Butrint Imeri (FOTO)11 dhjetor 2021
Nga Bota
Nga BotaPublikuar më 29 tetor 2021Skandal në shkollën e mesme, studentët kërcejnë në prehrin e mësuesve dhe drejtorit
Nga BotaPublikuar më 28 tetor 2021Kim Jong Un urdhëron koreano-veriorët të hanë më pak deri në vitin 2025
Nga BotaPublikuar më 27 tetor 2021Për herë të parë diskutohet për dozën e katërt të vaksinës Anti-COVID
Nga BotaPublikuar më 27 tetor 2021Lotaria në kërkim të personit që fitoi 2.4 milionë euro para dy muajve, nuk u lajmërua për paratë
Nga BotaPublikuar më 27 tetor 2021Lideri i opozitës turke: Erdogan është psikopat
Nga BotaPublikuar më 26 tetor 2021"Mbron islamin radikal", mbyllet xhamia!
Nga BotaPublikuar më 26 tetor 2021Familja afgane e shet vajzën për 500 dollarë!
Nga BotaPublikuar më 25 tetor 2021DW: Energjia së shpejti e papagueshme?
Nga BotaPublikuar më 25 tetor 2021U qortua nga babai se u kthye vonë në shtëpi, 19-vjeçari qëllon veten në kokë
Nga BotaPublikuar më 25 tetor 2021Shefi i OBSH-së: Pandemia përfundon kur bota vendos t’i japë fund
< Kthehu
1
Më Shumë >