PromoPas hedhjes së parashutës së BBV-së, vjen reagimi i nënës së Trixës10 janar 2022
PromoSonte do të derdhim lot në spektaklin e ‘BBV’, për Beniadën do vijë dikush që ajo as që e çon në mendje14 dhjetor 2021
PromoBerisha voton për shkarkimin e Lulzim Bashës11 dhjetor 2021
PromoBetrini, Betrunti”, Beniada i ngàtërroi emrin, ja si reàgon Butrint Imeri (FOTO)11 dhjetor 2021
Nga Bota
Nga BotaPublikuar më 25 tetor 2021Rasti Kavala, Erdogan i shpall luftë Sorosit: Turqia nuk është Shqipëria
Nga BotaPublikuar më 22 tetor 2021Putini: Perëndimi po i mëson fëmijët se mund ta ndërrojnë gjininë, kjo i afrohet krimeve kundër njerëzimit
Nga BotaPublikuar më 22 tetor 2021Iu kërkua ta vinte maskën në bankë, milioneri nervozohet dhe i tërheq të gjitha kursimet
Nga BotaPublikuar më 21 tetor 2021Realizohet transplanti i veshkës nga derri tek njeriu
Nga BotaPublikuar më 21 tetor 2021Bill Clinton flet pas daljes nga spitali, tregon gjendjen shëndetësore
Nga BotaPublikuar më 21 tetor 2021Franca “e humb kontrollin”: Pas Britanisë, kërcënon me sanksione një shtet tjetër të madh evropian
Nga BotaPublikuar më 21 tetor 2021Rusia paralajmëron NATO-n: Çdo lëvizje për Ukrainën do të ketë pasoja
Nga BotaPublikuar më 21 tetor 2021Bitcoini arrin vlerën më të madhe në histori
Nga BotaPublikuar më 21 tetor 2021OBSh-ja thotë se pandemia do të zgjasë më shumë se ç’duhet
Nga BotaPublikuar më 21 tetor 2021“Paguhem 2500 euro në muaj, 400 më shkojnë për qera” – flet një nga shoferët e kamionëve në Gjermani
< Kthehu
1
Më Shumë >