PromoPas hedhjes së parashutës së BBV-së, vjen reagimi i nënës së Trixës10 janar 2022
PromoSonte do të derdhim lot në spektaklin e ‘BBV’, për Beniadën do vijë dikush që ajo as që e çon në mendje14 dhjetor 2021
PromoBerisha voton për shkarkimin e Lulzim Bashës11 dhjetor 2021
PromoBetrini, Betrunti”, Beniada i ngàtërroi emrin, ja si reàgon Butrint Imeri (FOTO)11 dhjetor 2021
Sport
SportPublikuar më 26 korrik 2021Medalja e artë olimpike për Nora Gjakovën, Rama: Bravo yll
SportPublikuar më 26 korrik 2021“Në këtë dite zie për popullin tonë, Nora Gjakova i solli dritë Kosovës” – Presidentja falënderon xhudisten për suksesin e arritur
SportPublikuar më 26 korrik 2021Nora Gjakova deklarohet me shumë emocione për medaljen e artë në Lojërat Olimpike
SportPublikuar më 5 korrik 2021Kur e shoh Granitin, më vjen të qaj” – Ragip Xhaka i shkruan letër të birit dhe Kombëtares zvicerane
SportPublikuar më 2 korrik 2021Wenger: Xhaka ishte fantastik, ai e bashkoi skuadrën e Zvicrës
SportPublikuar më 29 qershor 2021Pas eleminimit të Portugalinës ja për cilën kombëtare do të bëj tifo Mourinho
SportPublikuar më 29 qershor 2021EURO 2020, më efikasi në historikun e tij
SportPublikuar më 26 qershor 2021Zyrtare: Maqedonia prej sot me trajner të ri, ja kush është (FOTO)
SportPublikuar më 22 qershor 2021Euro 2020: UEFA nuk lejon ndriçimin me ngjyrat e ylberit
SportPublikuar më 21 qershor 2021Laurel bëhet atletja e parë transgjinore që merr pjesë në Lojëra Olimpike
< Kthehu
1
Më Shumë >