PromoPas hedhjes së parashutës së BBV-së, vjen reagimi i nënës së Trixës10 janar 2022
PromoSonte do të derdhim lot në spektaklin e ‘BBV’, për Beniadën do vijë dikush që ajo as që e çon në mendje14 dhjetor 2021
PromoBerisha voton për shkarkimin e Lulzim Bashës11 dhjetor 2021
PromoBetrini, Betrunti”, Beniada i ngàtërroi emrin, ja si reàgon Butrint Imeri (FOTO)11 dhjetor 2021
ShowBiz
ShowBizPublikuar më 3 janar 2022Pamje nga suita, Donaldi dhe Beatrix kalojnë natën më romantike në krahët e njëri-tjetrit
ShowBizPublikuar më 2 janar 2022Çift i ri në BB VIP, Dj Dagz dhe Einxhel Shkira japin puthjen e parë
ShowBizPublikuar më 28 dhjetor 2021Do të hynë 3 banorë të rinj
ShowBizPublikuar më 28 dhjetor 2021Big Mama i përgjigjet akuzave të daljes nga shtëpia e BBV me planifikim
ShowBizPublikuar më 28 dhjetor 2021Beatrix në “Festivalin e Këngës” për të përkrahur Albanin Çfarë do të ndodhë sonte në “Big Brother VIP”
ShowBizPublikuar më 27 dhjetor 2021Ekipi i “BB VIP” mbështet haptas Donaldin? Ja çfarë kanë vënë re ndjekësit
ShowBizPublikuar më 27 dhjetor 2021Iliri e thotë që tani: Pas Vitit të Ri këtu do bëhet nami
ShowBizPublikuar më 27 dhjetor 2021A ishte shenjë për Borën ky gjest i Donaldit? Kjo fotografi zbulon gjithçka
ShowBizPublikuar më 16 dhjetor 2021Donaldi më i kërkuari në Google për Shqipëri, lë pas edhe Sali Berishën
ShowBizPublikuar më 14 dhjetor 2021Sonte do të derdhim lot në spektaklin e ‘BBV’, për Beniadën do vijë dikush që ajo as që e çon në mendje
< Kthehu
1
Më Shumë >