PromoPas hedhjes së parashutës së BBV-së, vjen reagimi i nënës së Trixës10 janar 2022
PromoSonte do të derdhim lot në spektaklin e ‘BBV’, për Beniadën do vijë dikush që ajo as që e çon në mendje14 dhjetor 2021
PromoBerisha voton për shkarkimin e Lulzim Bashës11 dhjetor 2021
PromoBetrini, Betrunti”, Beniada i ngàtërroi emrin, ja si reàgon Butrint Imeri (FOTO)11 dhjetor 2021
Teknologji
TeknologjiPublikuar më 2 nntor 2021Ora e mençur e Facebook do të ketë kamerë, pritet të lansohet në treg gjatë vitit të ardhshëm
TeknologjiPublikuar më 27 tetor 2021Rikthehet legjenda e telefonave, Nokia 6310
TeknologjiPublikuar më 10 tetor 2021Apple pritet të nxjerrë laptopin më të mirë në treg
TeknologjiPublikuar më 4 tetor 2021Fairphone prezanton një telefon intelegjent të ri
TeknologjiPublikuar më 4 tetor 2021Inteligjenca Artificiale parashikon nëse do të bjerë shi brenda dy orëve
TeknologjiPublikuar më 13 shtator 2021“Tesla”, një çmenduri nën ujë
TeknologjiPublikuar më 31 gusht 2021iPhone 13 me funksionin e telefonit satelitor – mund të bëni thirrje dhe të dërgoni mesazhe edhe kur nuk keni rrjet
TeknologjiPublikuar më 29 gusht 2021Hiqen nga Youtube 1 milion video rreth Covid-it
TeknologjiPublikuar më 29 gusht 2021TikTok, aplikacioni më i shkarkuar për vitin 2020
TeknologjiPublikuar më 23 gusht 2021A jeni gati për iPhone 13? Mund të vijë muajin tjetër
< Kthehu
1
Më Shumë >