PromoPas hedhjes së parashutës së BBV-së, vjen reagimi i nënës së Trixës10 janar 2022
PromoSonte do të derdhim lot në spektaklin e ‘BBV’, për Beniadën do vijë dikush që ajo as që e çon në mendje14 dhjetor 2021
PromoBerisha voton për shkarkimin e Lulzim Bashës11 dhjetor 2021
PromoBetrini, Betrunti”, Beniada i ngàtërroi emrin, ja si reàgon Butrint Imeri (FOTO)11 dhjetor 2021
Kuriozitete
KuriozitetePublikuar më 30 shtator 2021Hoxha thotë se është mëkat i madh për gruan që të refuzojë seksin
KuriozitetePublikuar më 29 shtator 2021Studimi i Oksfordit konfirmon: Duhanpirësit vdesin më shpesh nga covidi
KuriozitetePublikuar më 29 shtator 2021Pija që shërbehet falas në restorantin e Nusretit?
KuriozitetePublikuar më 27 shtator 2021110-vjeçarja dhe sekreti i jetëgjatësisë së saj
KuriozitetePublikuar më 27 shtator 2021Kungulli që thyen rekord, me peshë gati një mijë kilogramë
KuriozitetePublikuar më 22 shtator 2021Shenjat e kancerit që shfaqen shpesh në thonj
KuriozitetePublikuar më 21 shtator 2021Pse duhet te mbani kripë me vete në rast rreziku?
KuriozitetePublikuar më 21 shtator 2021A e dini se stafi i aeroportit ju sheh të zhveshur?
KuriozitetePublikuar më 17 shtator 2021Funeralet e çuditshme në botë: Kinezët marrin striptiste në varrim për të rritur pjesëmarrjen e ‘xhematit’
KuriozitetePublikuar më 17 shtator 2021Prej 1 viti nuk heq vetullat dhe mustaqet, 31-vjeçarja: Burrat më shajnë në rrugë
< Kthehu
1
Më Shumë >