Nga Vendi
29 gusht 2020
Kushtëzonte të dashurën me para, në pr anga 28 vjeçari nga Gostivari

Një 26 vjeçare nga një fshat I Gostivarit ka paraqitur në SPB – Tetovë, se në periudhën kohore nga tetori i vitit të kaluar e deri më tani,

B.M 28 vjeçar nga një fshat I Gostivarit me të cilin ka qenë në një lidhje dashurie , në më shumë raste duke e kërcënuar e ka detyruar ti jap një shumë më të madhe parashë .

Personi I lartëpërmendur është arr estuar dhe mbajtur në Stacioni Policor të Gostivarit për zbardhjen e rastit.Të ndryshme
Më shumë
Adrola Dushi si ‘pehri’, jo rastësisht femra më e bukur në shqiptari! (FOTO) 7 shtator 2020
Këta janë 32 deputetët shqiptarë në Parlamentin e Maqedonisë së Veriut (Emrat)16 korrik 2020
Sivjet do të jetë vera më e nxehtë në dy dekadat e fundit, japin detaje nga IHMK 9 korrik 2021