Nga Vendi
29 gusht 2020
Hoxhë Fatmir Latifaj pajton çiftin bashkëshortor që ishin të ndarë prej 17 vitesh

Hoxha i njohur, Fatmir Latifaj ka arritur që t’i bashkojë sërish një çift bashkëshortor që kanë qenë të ndarë prej 17 vitesh

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Latifaj me anë të një postimi në Facebook.

Pajtimi i radhës! Sot me ndihmen e Allahut me 10 Muharrem 1442h ,Me datën 29.08.’20 në ditën e fitores së Musaut alejhisselam kundrejt Firaonit simboli i zullumit dhe tiranisë arrita t’i pajtoj&bashkoj çiftin bashkëshortorë pas 17 vitesh ndarje… Vërtet emocionet dhe lotët n’a vërshuan kur fëmijët i përqafuan prindërit e ndarë padrejtësishtë… Allah Allah
Allahu i shkatërroftë sehibazët dhe magjistarët e edhe argatët e tyre amin!

Me respekt mulla Fatmiri!
Allahu m’a pranoft! Amiiiin.Të ndryshme
Më shumë
OVL e UÇK’së i kundërpërgjigjet Vuçiqit: Hapni ju arkivat për krimet dhe masakrat që i keni bërë ndaj shqiptarëve17 qershor 2021
Tetovë, 10 viktima nga virusi24 gusht 2021
Të gjitha shtetet ku shqiptarët mund të udhëtojnë lirshëm dhe çfarë duhet të dinë25 qershor 2021