ShowBiz
30 qershor 2021
Këngëtarit të njohur i vdes vajza 4-vjeçare

Vajza e këngëtarit dhe reperit të njohur, Fetty Wap ka ndërruar jetë. Fetty Wap humbi të mërkurën vajzën e tij 4 vjeçare Lauren Maxwell. Shkaku i vdekjes së saj nuk është zbuluar ende. Ne do t’ju mbajmë të azhurnuar sa më shpejt që të kemi ndonjë gjë në lidhje me vdekjen.

Lauren Maxwell ishte vajza e Fetty Wap dhe ish të dashurës së tij. Lauren Maxwell lindi më 7 shkurt 2017 në Shtetet e Bashkuara. Në 2016, Fetty Wap ishte në një lidhje me një vajzë dhe pas disa kohësh. Ata kishin Lauren nga lidhja e tyre e cila nuk funksionoi për çiftin për një kohë të gjatë. Ata vendosën të lënë marrëdhënien e tyre dhe të jetojnë të ndarë.

Ata e prishën lidhjen e tyre në vitin kur lindi Lauren. Fetty Wap ka edhe 5 fëmijë të tjerë me marrëdhëniet e tij të ndryshme. Fetty ka një djalë me të dashurën e tij të parë, Ariel Reese.

Vdekja e shkakut është ende në procesin e të mësuarit dhe shkaku i vdekjes nuk është bërë i ditur në mediat sociale.

Ndjekësit e Fetty kanë shprehur ngushëllimet e tyre në rrjetet sociale. Vdekja ka familjen dhe miqtë e tij.Të ndryshme
Më shumë
E tmerrshme: Kuzhinieri vdes pasi bie në enën e madhe me supë pule30 qershor 2021
Edhe dy viktima nga COVID-19 në Shqipëri 7 korrik 2020
Filipçe thotë se në gusht mund t’i jepet fund pandemisë29 qershor 2021