ShowBiz
1 shtator 2021
Zbulohet data kur starton sezoni i ri i “Për’puthen”

Për’puthen”, është gati për të filluar.

Gjatë ditëve të fundit autorja e emisionit, Olsa Muhameti, ka zhvilluar takime me djem dhe vajza të reja që kanë shprehur dëshirën për t’u bërë pjesë e programit dhe tashmë janë përzgjedhur më të mirët mes tyre.

Ditën e sotme është zbuluar dhe data e nisjes së sezonit të ri të “Për’puthen” nëpërmjet promos, ku shihet Bora Zemani, e ulur para një tavoline të mbushur me dosje.

Moderatorja ka konfirmuar se nisja e formatit të dashurisë do të jetë më shpejt nga ç’e prisnim, në datën 6 shtator.

https://www.instagram.com/borazemani/?utm_source=ig_embed&ig_rid=65458962-4bb2-4e7b-b098-1916f5ea89c0Të ndryshme
Më shumë
Koronavirusi nuk sulmon vetëm mushkëritë!15 maj 2020
Maqedoni, 57 përqind e qytetarëve nuk mund të shkojnë për pushime vjetore20 korrik 2020
Maqedoni: 19 qytete pa raste aktive me COVID-19, prej 12 korrikut fillon vaksinimi pa termin 6 korrik 2021