ShowBiz
24 shtator 2021
Adelina Ismaili ndan me fansat një moment nga përditshmëria...

Diva Adelina Ismaili mbetet një fytyrë e njohur për bukurinë që ka.

Ajo me poza të ndryshme në rrjete sociale, në çdo kohë iu qëndron afër ndjekësve të saj, shkruan “Kosovarja”.

Me realizime të ndryshme në paraqitjen fizike, ajo gjithmonë duket perfekfe.

E, këtë herë Adelina ndan një moment në Instagram duke provuar fustanin gjatë përfundimit.

Edhe kështu, ajo duket bukur dhe i ka hije.Të ndryshme
Më shumë
Burrin e ka mbajtur gjithmonë sekret! Alketës i dalin fotot e dasmës me të shoqin…29 shtator 2021
Oriola përsëri në qendër të vëmendjes më kostumin transparent të larjes20 korrik 2020
Bytyqi: Ligji për shlyerje të interesit do të ndihmojë më shumë se 150 mijë qytetarë 7 korrik 2021