ShowBiz
12 tetor 2021
Graniti ia thotë hapur Fifit që e pëlqen: Nuk të shoh si shoqe ose motër

Dy emrat më të përfolur gjatë këtyre ditëve në Big Brother VIP kanë qenë Fifi dhe Graniti.

Dyshja çdo herë e më shumë po shfaqen të afërt me njëri-tjetrin, ani pse gjatë spektaklit të ditës së premte, javën e kaluar, Graniti u shpreh se e sheh Fifin si shoqe ose motër.

Mirëpo, kjo deklaratë është tërhequr mbrëmë nga Graniti, i cili ia ka thënë hapur Fifit.

Këtë bisedë Fifi gjatë ditës së sotme e ka bërë edhe me Monika Lubonjën, ku këngëtarja i ka treguar se mbrëmë vonë kanë qenë së bashku ne oborr me Granitin, e ku ky i fundit ka thënë se e tërheqë deklaratën e bërë para ca ditësh, derisa tutje ka thënë se ai është shprehur se pëlqimi është reciprok.

“Ne të dy pëlqeni”, ka zbuluar Fifi ka biseda e zhvilluar me Granitin.Të ndryshme
Më shumë
Burri tregon si u kafshua në guacë nga pitoni që iki nga banesa e fqinjit 8 korrik 2021
Fshati Tearcë ballafaqohet me mungesë të ujit për pije 2 korrik 2020
Atdheu rikthehet përsëri në krahët e Sarës, autorja e “Për’puthen” ua publikon fotot16 qershor 2021