Nga Rajoni
20 tetor 2021
Pacolli: Njerëzit që më kanë braktisur e tradhëtuar, në fund kanë dështuar

Kryetari i AKR-së, Behgjet Pacolli ka thënë se tradhëtia, pabesia, mosmirënjhohja ndikojnë negativisht në kualitetin e jetës dhe kthehen gjithmonë si “bumerang” në kurriz të secilit.

Ai thotë se njerëzit që e kanë braktisur me dashakeqësi kanë tentuar të më lëndojnë ose e kanë tradhtuar në jetë, kanë dështuar çuditërisht.

Postimi i plotë i Pacollit:

Tradhëtia, pabesia,mosmirënjohja, gënjeshtra, shpifja, gjuha e ndyrë etj. ndikojnë negativisht në kualitetin e jetës dhe kthehen gjithmonë si “bumerang”në kurriz të secilit.

Në përvojën time, njerëzit që më kanë braktisur me dashakeqësi kanë tentuar të më lëndojnë ose më kanë tradhtuar në jetë, kanë dështuar çuditërisht.

Unë besoj se njerëzit e mirë shpërblehen dhe të këqinjtë ndëshkohen nga jeta.

Herët apo vonë.

 Të ndryshme
Më shumë
Plas keq sherri me gota kokës mes vajzave në lokal30 gusht 2020
Oriola Marashi provokon nga pishina, poston fotot e nxehta24 janar 2021
Taravari: Jemi vetë disa ditë para fitores së madhe të shqiptarëve të Maqedonisë12 korrik 2020