Kuriozitete
27 tetor 2021
Bën ‘twerk’ mbi tavolinë, vajza thyen llampën luskoze dhe i duhet të paguajë gjobë të majme

Jo gjithmonë festat kanë momente të lumtura, por kanë edhe të papritura të pazakonta. Rasti më i fundit bëhet fjalë për një festë beqarie, ku duket se gjithçka ka dalë nga kontrolli.

Nja vajzë ka marrë me qira një hyrje apartamenti online dhe e ka shfrytëzuar hapësirën për të festuar.

Ajo u ngjit në tavolinë duke u përpjekur të bënte twerk, por në një tundje të papritur të kokës goditi një llambë sipër saj duke e bërë atë copë. Tani po përballet me një gjobë të madhe.

Llamba, e cila duket se i përkiste një stilisti të njohur, u thye në qindra pjesë kur vajza tundi kokën prapa me një lëvizje të papritur.

Klipi prej pesë sekondash është parë më shumë se dy milionë herë dhe ka mbledhur më shumë se 33,000 pëlqime në Twitter.

Llamba besohet se i përkiste markës luksoze Tom Dixon dhe kushtonte gati 800 euro. Megjithatë vajza me siguri do të duhet të paguajë për ato që ka thyer si ndëshkim.

https://twitter.com/i/status/1451998482500362243Të ndryshme
Më shumë
Dyshohet që shkaktoi zjarre, arrestohet i moshuari nga Dibra 9 gusht 2021
Sot mbahet Parada e Krenarisë në Prishtinë 1 korrik 2021
Prej sonte në mesnatë do kemi këto çmime për derivatet e naftës23 gusht 2021