Nga Bota
29 tetor 2021
Skandal në shkollën e mesme, studentët kërcejnë në prehrin e mësuesve dhe drejtorit

Një shkollë e mesme në Kentucky, SHBA është nën hetim pas publikimit të fotove tronditëse të cilat tregojnë nxënësit duke kërcyer në prehrin e mësuesve dhe drejtorit të shkollës.

Imazhet e postuara në rrjete sociale, tregonin studentë meshkuj me të brendshme, dhe disa të veshur me të brendshme femrash, duke kërcyer në prehrin e anëtarëve të shkollës dhe duke kryer akte të tjera të turpshme.

Mësohet se shkolla i ka hequr foto nga Facebook, por incidenti po hetohet dhe pasi të përfundojë hetimi do të ndërmerren veprimet e duhura.

 

YouTube video

 

Aster Sizemore, anëtar i bordit të pavarur të shkollës, tha se ai ishte në shkollë të martën, por jo në momentin kur u bënë fotografitë.

Ai shtoi se ishte shumë i befasuar, sepse drejtori i shkollës është shumë i rreptë. Drejtori i shkollës nuk iu përgjigj menjëherë kërkesës së Washington Examiner për koment.

https://twitter.com/libsoftiktok/status/1453415708960886785?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1453415708960886785%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Falsat.mk%2Fskandal-ne-shkollen-e-mesme-studentet-kercejne-ne-prehrin-e-mesuesve-dhe-drejtorit%2FTë ndryshme
Më shumë
Bislimovski: KRRE duhet ta përcaktojë edhe çmimin e ujit, pas rritjes së çmimit të energjisë elektrike24 qershor 2021
Xhensila flet për periudhën më të vështirë të jetës: Prindërit u divorcuan, e ëma sakrifikonte shumë 2 korrik 2021
Shakira me shaka fajëson vjehrrën për “dukjen e tmerrshme të vitit 2012” 1 korrik 2021