Nga Vendi
27 nntor 2021
Bashkim Murtezi zgjidhet kryetar i Alternativa në Kumanovë

Në Kuvendin e degës të mbajtur me datë 27.11.2021, prej shumicës së kuvendarëve, Bashkim Murtezi u zgjodh kryetar i Alternativës në Kumanovë deri në kongresin e partisë.

Përndryshe, Bashkim Murtezi ka qenë kryetar i nëndegës së Alternativës në Lagjen e trimave si dhe shef shtabi në zgjedhjet parlamentare të mbajtura në vitin 2020.

Bashkim Murtezi është njohës i mirë i rrethanave ekonomike-politike./Tetova1Të ndryshme
Më shumë
Video skandaloze: Nxënësit shqiptarë ia përmendin organin gjenital mësueses gjatë orës së mësimit16 shtator 2021
Për herë të parë pinguinë në Kopshtin Zoologjik të Shkupit19 korrik 2021
Fansi e bën portretin e Luana Vjollcës tatuazh në trup17 shtator 2021