Nga Vendi
27 nntor 2021
Raporti 24 orësh mbi gjendjen e Koronavirusit në vend

Ministria e Shëndetësisë njofton se gjatë 24 orëve të fundit  janë regjistruar 463 raste të reja, jetën e kanë humbur 17 persona, ndërsa 336 e kanë fituar betejën me Covid -19. Që nga fillimi i pandemisë në vend janë regjistruar 214.676, ndërsa prej tyre janë shëruar 198.755 dhe 7.528  kanë humbur jetën. Rastet aktive me virus në vend janë 8.393./alsatM

 Të ndryshme
Më shumë
Sela për Argjent Gurën: Merreni shembull këtë njeri që mposhti dhimbjen për të mbrojtur Bërvenicën28 shtator 2021
Pse duhet te mbani kripë me vete në rast rreziku?21 shtator 2021
Skender Hyseni: Kurti dje nga Brukseli foli sikur t’i drejtohej ndonjë tubimi të VV-së diku në ndonjë fshat të Kosovës16 qershor 2021