Nga Vendi
11 dhjetor 2021
Aksident në aksin Tetovë – Shkup, të përfshirë një autobus i “Durmo Tours” dhe një automjet i “Klan Macedonia” (VIDEO+FOTO)

Pas reshjeve të borës në komunikacion janë shtuar edhe aksidentet. Në autostradën Shkup-Tetovë autobusi i kompanisë “Durmo-Turs” ka goditur një veturë në lëvizje. Siç shihet në fotografi, vetura është e televizionit “Klan Macedonia”. Policia ka dalë në terren për të mësuar shkaqet e aksidentit. Gjithashtu, nuk raportohet për ndonjë person të lënduar rëndë.

SPB Tetovë pritet të dalë me detaje më vonë./Monitor.mk

                                                                                                                                                                                      Nistorët okularë nëpërmjet disa fotografive dhe videove bëjnë të ditur për një aksident në autostradën Tetovë – Shkup, përkatësisht në dalje të Tetovës. Aksidenti ka ndodhur ndërmjet autobusit të kompanisë transportuese “Durmo Tours” dhe veturës zyrtare të Klan M, njofton Nistori.

Nuk bëhet fjalë për ndonjë aksident të rëndë dhe se nuk ka të lënduar. Autobusi nuk ka qenë i ngarkuar me udhëtarë, sipas burimeve, por në veturën e Klan M ka qenë gazetarja Z.M.R dhe nga stafi teknik G.M. Policia ka arritur në vendin e ngjarjes dhe po merret për procedurim të rastit.Të ndryshme
Më shumë
Geer: Jemi të përkushtuar për fillim sa më të shpejtë të bisedimeve me RMV21 qershor 2021
Edi Rama duke folur serbisht, bën fushatë kundër partive shqiptare në Mal të Zi (VIDEO)26 gusht 2020
Tramp: Në Afganistan shpenzuam sa buxheti ushtarak i Rusisë18 gusht 2021