ShowBiz
3 janar 2022
‘Isha pirë dhe e lodhur’, Einxhel shprehet e penduar për puthjen me Dagz-in

Pas natës së spektaklit ka ndodhur një tjetër puthje në shtëpinë e BBV-së.

Kësaj radhe mes Einxhelit dhe Arbërit, shkruan lajmi.net.

Si duket ata janë në rrugën e drejtë për të krijuar një marrëdhënie mes tyre.

Por puthjen Einxhel e arsyeton tek Beniada, me preteksin se ishte e lodhur dhe e pirë dhe nuk e din se qka ndodhi që erdhi situata deri tek puthja.

Plasi shakaja mes vajzave pasi Beniada e pyeti atë se mos ka ndodhur edhe ndonjë gjë tjetër nëse nuk e din se cfarë ka ndodhur.

Einxhel kishte shpërthyer në lot pasi Dagz-i u eliminua, por më pas ai u rikthye nga votat e publikut.Të ndryshme
Më shumë
Bujar Osmani: Ne do të vendosim se cila parti politike do të merr pjesë në koalicionin tonë qeveritar19 korrik 2020
“Nuk mund të jetë i njëjti person”, transformimi i gruas pas makiazhit ngjall reagime të shumta29 korrik 2021
Pendarovski uron Ilindenin, Ditën e Republikës: T’i lëmë anësh ndasitë e të bashkohemi rreth idealeve të Ilindenit 2 gusht 2021