ShowBiz
9 janar 2022
Einxhel provokon Donaldin nëse do e nominonte Trixën, kjo është përgjigjja e tij

Sërish po diskutohen nominimet brenda shtëpisë.

Einxhel ka marrë shumë inat për arsye se ajo dhe Dagz janë të nominuarit e kësaj jave bashkë me Ilirin, shkruan lajmi.net.

Iliri si një konkurrent shumë i fortë dhe pretendent për finalist ka bërë që Einxhel të ketë panik për largimin e saj ose të Dagzit.

Që nga e premta pas spektaklit ajo i ka diskutuar nominimet vazhdimisht pa ndalur.

Madje edhe i ka ngelur hatrin në Donaldin se pse nuk e zëvendësoi Dagzin me Arjolën ose dikë tjetër.

Derisa sot sërish flitej për nominimet Donaldi tha se ai përballet me të fortin.

Ndërkohë Einxhel nuk ka përtuar ta provokojë Donaldin nëse do e nxirrte Trixën në nomimin meqë e sheh si konkurrente të fortë.

Por kjo pyetje sipas tij nuk ka sens dhe logjikë.



Të ndryshme
Më shumë
Regjistrohet Bashkësia Islame Selefiste në Maqedoni, reagon ashpër BFI (video)18 shkurt 2021
Maqedoni: Rritet frika te popullata për mundësinë e infektimit me coronavirus29 qershor 2020
Ushtarja amerikane që mbrojti foshnjën afgane vdes nga sulmi në aeroportin e Kabulit30 gusht 2021