ShowBiz
10 janar 2022
Ditëlindja e Borës e shënuar në dron, Alban Ramosaj ka dy fjalë për çiftin Donald-Beatrix

Ditëlindja e Borës e shënuar në dron, Alban Ramosaj ka dy fjalë për çiftin Donald-Beatrix

 

Ditën e djeshme në shtëpinë e “Big Brother VIP”, kanë shkuar tre parashuta në përkrahje të aktorit, Donald Veshaj dhe se njëra nga to ka tërhequr më shumë vëmendjen për shkak se në të ishte shkruar një datë.

Në parashutë ishe e shkruar data 9 janar, datë kjo e ditëlindjes së ish të dashurës së Donaldit, Bora Zemani.

“Dashuria kurr nuk duhet te jete nje sekret, 9 janar…”, shkruhej në flamur.

Ndjekësit e tyre e kanë dashur t’ia rikujtojnë aktorit të humorit ditëlindjen e moderatores, edhe pse tashmë ai është në lidhje me këngëtaren kosovare, Beatrix Ramosaj.

Më pas, Donaldi ka biseduar me Beatrixën lidhur me kuptimin e datës 9 janar, teksa kjo e fundit e ka mirëkuptuar atë duke i thënë se është një pjesë e jetës së tij e cila ka ndodhur kohë më parë.                                                                                                                                                                                                                                   

Por lidhur me këtë gjë ka reaguar, vëllai i Beatrixës, këngëtari Alban Ramosaj, i cili ka postuar një fotografi të çiftit Donald-Beatrix duke shkruar:

“Nuk para postoj mbi këtë temë…. në fakt se kam bërë kurrë më parë por e ndjej ta bëj këtë herë Ju kujtohet kur vizitova Trixën dhe thash që “Trixa je shembull për mirësinë, qëndrimin etj etj”? Këtu shihni një nga ato momente. Jo rrallë herë është provokuar nga jashtë dhe këtu reflektohet pjekuria e sa, që gocat e dashura të shoqërisë tonë duhet ta marrin për shembull, se na mbytën sjelljet toksike e plot gjëra të tjera që spo ju futem se…gjatë… kam ndërmend të shijoj këtë pamjen këtu ku jam. Jam krenar për ty Trix! <3  Luaneshës skanë ci bëjnë, mbetet në Throne.

#TruthAlëaysPrevails

#PureHeartsAlëaysËin”Të ndryshme
Më shumë
Tërmet i fortë në Shqipëri, ja sa ballë ishte!15 shtator 2021
Futbollisti i njohur i propozon të dashurës me unazën 470,000 euro24 qershor 2021
BDI mori 105 mijë vota në zgjedhjet e së dielës18 tetor 2021