ShowBiz
29 gusht 2020
‘Ça me bo’ vjen nga Genta dhe Marseli (VIDEO)

Ça me bo ishte një nga hitet e karantinës që u shndërrua në senzacion si ripërpunim kënge.

E duket se suksesi i tillë i këtij projekti muzikor është nuhatur nga këngëtarja Genta Ismajli.

Ajo ka vendosur të sjellë po këtë këngë në versionin e saj, bashkëpunim me Marselin.

Kënga ka dorën e Alfred Sulës dhe Mumës teksa për videoklipin është përkujdesur Max Production.

Të plotë mund ta ndiqni më poshtë. /Prive.alTë ndryshme
Më shumë
Në Prokurori 10 denoncime për shkelje zgjedhore15 korrik 2020
Rikthehet Nazmi Sfishta: Unë jam i dërguari i Allahut 5 korrik 2021
Dje janë vaksinuar 16.955 persona në Maqedoni19 gusht 2021