Nga Vendi
5 prill 2021
Ndërron jetë mjeku i mirënjohur Dali Lala

Ka nderruar jetë mjeku i mirënjohur nga Dibra Dali Lala pas një infarkti!

Televizioni Koha i shpreh ngushëllime familjes për hum*bjen e një njeriu dhe pediatri të mrekullueshëm…

Puna kolosale që ka dhënë për më të shtrenjtët e çdo familje, për fëmijët sot janë lutjet tona për t’ju ndriçuar vepra!

Dr. Dali Lala së fundmi punonte si mjek specialist pediatër në spitalin One Hospital në Tetovë, pas shumë viteve përvojë si mjek në poliklinikën “Florens” në Zhelinë më pas tek MEDIKA Istanbul në Tetovë!

 

 Të ndryshme
Më shumë
Trupat e viktimave të COVID-19 dalin në lumin indian30 qershor 2021
Kastriot Islami: Rama në lidhje sekrete me Vuçiqin për të krijuar “Serbinë e madhe”28 shtator 2021
Një nga aktorët më të kërkuar në Turqi shfaqet në serial me një zingjir me shqiponjë14 shtator 2021