ShowBiz
10 janar 2022
Pas hedhjes së parashutës së BBV-së, vjen reagimi i nënës së Trixës

Dje moderatorja, Bora Zemani ka festuar ditëlindjen e30-të.

E në shtëpinë e Big Brother VIP, ka fluturuar në qiell një parashutë ku shkruhej ‘9 janar’, shkruan lajmi.net.

Pas kësaj Donaldi i shpjegoj kuptimin e datës Trixës, por ajo habiti të gjithë me reagimin e saj të butë dhe mirësinë.

Për këtë reagoi edhe nëna e Beatrixës me një video të përgaditur nga fansat e Trixës.

Por ajo që Antigona ka shkruar krahë videos është goxha e fortë.

‘Gjithmonë falini armiqtë, asgjë s’i mërzit më shumë… Trixa dhe fansat e Trixës Ju dua.’, ka shkruar ajo në postim.

Beatrixa po përjeton shumë shpesh luhatje emocionale brenda shtëpisë së BBV-së.Të ndryshme
Më shumë
Si të lehtësojmë punën nga shtëpia, 12 aplikacione29 korrik 2020
“Gjaku i pikonte, ishte film horror” – Si e vrau kosovari të dashurin e ish-gruas në sy të fëmijëve15 qershor 2021
Shqiptari 29-vjeçar e godet me çekiç në kokë gruan e tij shtatzënë17 qershor 2021