ShowBiz
28 korrik 2021
Melinda e përmendi, reagon Elvana!

Këngëtarja Melinda Ademi me intervistën e saj në “NIN” të Klan Kosova ka pushtuar rrjetet.

Ajo është komplimentuar për sinqeritetin dhe emocionin që transmetoi përmes rrëfimit të saj ekskluziv.

E buja e intervistës ka mbërritur deri tek koleget e saj.

Për përgjigjen në “Haje ose thuaje” të Melindës, ka reaguar Elvana, e cila ishte e përzgjedhura e reperes si këngëtarja e preferuar e saj nga diskografia shqiptare.

“Shumë dashuri për ty. Vazhdo kështu” – është shprehur Elvana në anglisht.

Se a do të ketë ndonjë bashkëpunim në mes dy vajzave, kjo ende nuk dihet, por ne të shpresojmë për diçka të tillë.Të ndryshme
Më shumë
Nënës kosovare i refuzohet viza disa herë nga austriakët, s’arrin ta takojë vajzën e sëmurë26 tetor 2021
Fifi përlot duke rrëfyer: E çova në pushime, ai më erdhi me dashnore ma hapi ajo telefonin16 tetor 2021
Filipçe: Vaksinimi kundër Covid-19 nis të mërkurën!14 shkurt 2021