ShowBiz
2 shtator 2021
Njëra deputete, tjetra këngëtare, i gjeni dot kush janë?

Deputetja e PDK-së, Blerta Deliu gjithmonë e ka treguar se ka një shoqëri të mirë me një pjesë të madhe të estradës.
Së fundmi, në llogarinë e saj në Instagram, ajo ka publikuar një fotografi të shumë viteve më parë, gjatë kohës së studimeve.

Në foton e publikuar, krahas saj është këngëtarja Ryva Kajtazi me të cilën deputetja ka mbajtur shoqërinë që nga koha kur ishin studente.
“Kujtimet më të mira prej akademisë e kohës së studimeve. Shoqja ma e mirë ndonjëherë. Ta du shpirtin e bardhë”, ka shkruar Deliu-Kodra.Të ndryshme
Më shumë
Prokuroria: Raportime për blerje votash në Fush Topanë dhe Shuto Orizarë17 tetor 2021
NATO e konsideron Kinën si rrezik për sigurinë15 qershor 2021
‘Rrenat’ e Instagram-it, Tayna krejt ndryshe duket pa filtera e editim... 23 shtator 2021