ShowBiz
10 janar 2022
Borës ia këndojnë “Kush të ndau prej meje” në festën e ditëlindjes, ky është reagimi i saj

Këtë vit ndryshe nga herët e tjera ditëlindja e moderatores së njohur Bora Zemani ka qenë në vëmendjen e çdo medie rozë.

Si fillim mori rëndësi droni i cili mbërriti në shtëpinë e “Big Brother VIP” ku shkruhej data e saj e lindjes “9 janar!”.

E më pas u publikua kjo video në rrjetin social Instagram, në të cilën shfaqen këngëtarët Klajdi Haruni e Bruno, teksa shihet ky i fundit duke i kënduar këngën e Shpat Kasapit “Kush të ndau prej meje”.

Moderatorja ka reaguar menjëherë, ku gjatë këndimit të kësaj këngë ajo tenton të largohet nga këngëtari.    Të ndryshme
Më shumë
Moti me diell dhe vranësira mesatare, temperatura deri më 35 gradë 8 shtator 2020
Burri sulmon gruan 18 herë me thikë pasi ia kërkoi ndarjen, zgjohet nga koma pas 40 ditësh23 qershor 2021
Bebe Rexha shijon pushimet në krahët e të dashurit15 qershor 2021