ShowBiz
29 korrik 2020
Zyrtarizoi lidhjen në ditën e lindjes, Arilena ndan foton e ëmbël me partnerin

Në ditën e saj të lindjes, këngëtarja Arilena Ara zyrtarizoi lidhjen me menaxherin Popi Kola.

Image

Dyshja janë bashkë prej vitesh dhe nuk i kanë kursyer fotot në rrjete sociale, ndonëse kurrë nuk kanë folur publikisht për lidhjen.

Image

Së fundmi çifti kanë nisur pushimet dhe nuk kanë munguar pozat e ëmbla në Instagram.

Arilena ka publikuar në profilin e saj një foto krah partnerit dhe ndjekësit kanë vërshuar me komentet.

Të njëjtën foto e ka postuar më pas dhe Popi.

Dyshja kanë preferuar të mos shkruajnë asgjë krahas postimit, mirëpo ndonjëherë dashuria nuk ka nevojë për fjalë.

Image

 

 

 Të ndryshme
Më shumë
Rriten çmimet e derivateve të naftës në Maqedoni28 qershor 2021
Graniti ia thotë hapur Fifit që e pëlqen: Nuk të shoh si shoqe ose motër12 tetor 2021
Moti sot me vranësira mesatare, temperatura deri në 31 gradë16 qershor 2021